Благодійний фонд "Мрію жити"

Діяльність фонду
Благодійний фонд «Мрію жити» змінює основний напрямок роботи!

Допомога дітям

Благодійний фонд «Мрію жити» змінює основний напрямок роботи!

Раніше ми переймались, яку іграшку обрати своєму чаду, чим здивувати та у якому закладі відсвяткувати День народження…А зараз просто радіємо, що живі. Скільки випробувань вже прийшло до наших дітей з початку агресії російської федерації, починаючи з 2014 року!  Багато дітей наразі потребують психологічної допомоги. Та й хворих діточок не меншає, вони потребують постійного медичного догляду та дорогих ліків. Кожна дитина бореться за своє право на життя. А нам потрібно їм допомогти, тому що діти – це наше майбутнє!

Фонд “Мрію жити” – некомерційна організація, яка почала свою діяльність ще у 2014 році. Вже понад 9 років наша команда працює в сфері благодійності та допомагає дітям з усіх куточків України. Раніше ми займалися виключно дітками з важкими захворюваннями.  Але з 24 лютого 2022 року змінили спеціалізацію. Тепер намагаємось допомагати УСІМ дітям, які цього потребують. Також вводимо новий напрямок – допомога ЗСУ.

Сьогодні, коли Україна зазнала такої біди, як повномаштабна війна, ми допомагаємо всім дітям, хто звернеться до нас, незалежно від стану здоров’я та хвороби. Навіть абсолютно здорові діти зараз потребують нашої уваги. Ми не маємо право стояти осторонь, адже потрібно допомогти дітям, їхнім батькам та опікунам знизити рівень стресу, призвичаїтись до тимчасових умов життя. Впоратися з емоційним навантаженням, та вміти навіть у такі часи піклуватися про здоров’я та розвиток дітей.

З 24 лютого, з перших днів повномаштабної війни, ми активно надаємо допомогу великій кількості родин. Цивільне населення отримує гуманітарну допомогу: за цей час зібрали майже півтори тисячі продуктових наборів, тисячу наборів засобів гігієни для дітей та трохи більше для дорослих. Обробили близько трьохсот заявок на медикаменти та зібрали 1066 шкільних наборів дітлахам. Не залишили й маленьких без уваги: забезпечили понад 7000 сімей дитячим харчуванням.

Наша місія

Ми прагнемо допомогти дітям та нашим захисникам!!!

Проєкти фонду

Всеукраїнський благодійний фонд «Мрію жити» змінив свою діяльність, та допомагає усім дітям повноцінно жити в умовах повномаштабної війни, незалежно ВПО ви чи ні. Наразі в нас активно діють наступні проєкти.

  1.  Гуманітарна допомога дітям. Наш фонд допомагає незахищеним соціальним групам людей, які не в змозі      забезпечити себе та своїх дітей з початком кривавої війни. Наша гуманітарна допомога направлена на забезпечення продуктовими наборами, дитячими сумішами, ліками, одягом, взуттям, засобами гігієни та іншим. Якщо ви хочете надати нам спонсорську допомогу, будемо дуже вдячні.
  2.  Допомога ЗСУ. Також фонд направляє свої сили на допомогу Збройним Силам України. Українці довели усьому світу, що навіть у такі скрутні часи можуть звернути гори, зробити неможливе можливим! Ми допомагаємо нашій армії, яка активно протистоїть окупантам, зокрема стрілецькій роті 112 бригади ТрО ЗСУ. Ми максимально докладаємо зусиль, щоб рота була усім забезпечена. Намагаємось покрити всі потреби військових. Наразі головна потреба – це автівка для вивозу поранених. Потрібно з нульових точок доставляти наших героїв у госпіталь. Вартість транспорту 200 000 грн. Долучитися до допомоги можете і ви. На нашому сайті, у розділі Допомога ЗСУ є всі необхідні реквізити.

Ми маємо можливість спати у теплих домівках, працювати та відпочивати тільки завдяки нашим героям, які ціною власного життя нас оберігають та дають надію на “завтра”. Тому кожен з нас може хоч трошки віддячити нашим героям. Зробити це легко. Навіть 10 чи 20 грн мають велике значення. адже з таких мікро сум закриваються величезні збори.

Для нашого фонду важливо ефективно досягти результату. Люди нам довіряють, тому ми не можемо їх підвести, особливо військових, які кожну хвилину захищають нас на передовій.

Ми потребуємо допомоги та підтримки! Фонд “Мрію жити” шукає партнерів та компанії, що виготовляють продукцію як для військових, так і для цивільних. Ви можете допомогти продуктами харчування, військовою амуніцією, засобами гігієни та інше.

Також нам важлива ваша інформаційна підтримка.

Зараз час об’єднуватись та діяти разом! Приєднуйтесь!

Націленість на співпрацю

Ми потребуємо допомоги та підтримки! Фонд “Мрію жити” шукає партнерів та компанії, що виготовляють продукцію як для військових, так і для цивільних. Ви можете допомогти продуктами харчування, військовою амуніцією, засобами гігієни та інше.
Також нам важлива ваша інформаційна підтримка.
Зараз час об’єднуватись та діяти разом! Приєднуйтесь!

Разом долати труднощі простіше!

Документи