Благодійний фонд "Мрію жити"

Діяльність фонду

Всеукраїнський благодійний фонд «Мрію жити» - це некомерційна організація, покликана допомогти дітям з ДЦП почати вести повноцінне життя.
Допомога дітям
Ніколи неможливо передбачити, в який будинок постукає біда. Щасливе очікування малюка може закінчитися відчаєм і цілковитої визначеністю, що буде далі.

Наш фонд з’явився в 2014 році у відповідь на багатотисячні прохання від сімей, які опинилися в складній ситуації в умовах мінімальної допомоги з боку держави. Ми не могли залишитися осторонь. З труднощами справлятися простіше спільними зусиллями!

Наш фонд спеціалізується на допомозі дітям з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП). Цим терміном називають велику групу порушень рухових функцій організму, викликаних родових або післяпологовими травмами мозку. Дітки з цим діагнозом потребують постійної підтримки. У кожної дитини свої проблеми: хтось може ходити самостійно, а хтось не може сидіти.

ДЦП – це не звичайна хвороба, а наслідки травми. Їх можна усунути частково або повністю. Багато дітей з ДЦП в наслідку можуть ходити і навіть вчаться у звичайній школі, але для цього потрібна постійна дорога реабілітація.
Наша команда займається допомогою таким дітям і їх батькам. Адже в звичайному житті вони стикаються з безліччю проблем: негативне ставлення суспільства, відсутність соціальної інфраструктури (пандуси та ліфти для візочників), і необхідність великих фінансових затрат посилюють і без того непросту ситуацію.

Ми прагнемо допомогти таким діткам розкритися і в майбутньому стати повноцінними членами суспільства. Ми не тільки допомагаємо в оплаті реабілітації ДЦП, але і консультуємо їх батьків з питань догляду, психологічної допомоги батькам та іншим проблемам.

Наша місія

Ми прагнемо допомогти маленьким чоловічкам ДЦП та надати можливість вести повноцінне життя. Ми допомагаємо в питаннях, що стосуються реабілітації та поліпшення якості життя.

Наша діяльність

У наші завдання входить надання всебічної допомоги таким дітям. Наша діяльність сконцентрована на таких напрямках:
  • Проведення цільових добровільних фінансових зборів. Нашими донорами є представники бізнесу та небайдужі громадяни;
  • Допомога в оплаті реабілітації в спеціалізованих центрах і закупівлю і отриманні обладнання;
  • Співпраця з профільними установами, що спеціалізуються на ДЦП.
  • Проведення інформаційних кампаній та заходів, покликаних підвищити обізнаність про проблему ДЦП. Методична і інформаційна підтримка сімей, які виховують дітей з діагнозом ДЦП;
  • Підвищення престижу благодійності.

Наше бачення

Фонд націлений на підвищення престижу благодійності та розвиток інклюзії в Україні. Сприяння у розвитку доступного середовища для діток з ДЦП.

Кому ми допомагаємо

На нашу допомогу можуть розраховувати діти з ДЦП, їх сім’ї або опікуни, які проживають в Україні.

Наші основні принципи:

  • Результативність

Для нас важливо ефективне досягнення результату. Розуміємо, що нам довіряють і прагнемо не підвести цих людей. Наш колектив складається з ентузіастів, які люблять свою роботу і є в ній професіоналами. Ми завжди знаходимо спосіб вирішити проблему якщо це можливо.

  • Прозорість

Оскільки в задачі фонду входить допомога в оплаті реабілітації та лікуванні, ми дотримуємося принципу прозорості:
· Ми не допомагаємо фінансово;
· Не перераховуємо кошти на батьківські картки;
· Не займаємося збором коштів на вулицях.
Ми регулярно розміщуємо звіти про всі проведені заходи і витрачені кошти. У розділі «Ми допомогли» представлені фото чеків про оплату реабілітації. У розділі «Новини» можна знайти звіти про минулі та анонси про майбутні заходи.

Націленість на співпрацю

Ми розуміємо, що спільними зусиллями проблему вирішити простіше, тому ми відкриті до співпраці з волонтерськими організаціями та донорами. Наша мета – комфортне і плідну співпрацю і зі свого боку ми робимо для цього все необхідне.

Разом долати труднощі простіше!