Морквинка 2022-2023

Акція закінчена

Морквинка 2022-2023

Морквинка 2022-2023
Морквинка 2022-2023

Запрошуємо партнерів та всіх бажаючих, якщо вашій дитині 3-9 років, вона може прийняти участь у безкоштовному проекті, де допоможе врятувати Казковий Світ Морквинки!
Чарівні дзвінки – це спілкування з казковим персонажем-педагогом Морквинкою у спеціальному додатку VaPanda.

 Морквинка спілкується одразу з групою дітей, які знаходяться в одній кімнаті. В кожній групі знаходяться не більше 8 дітей одного віку, адже Морквинка хоче приділити максимальну кількість часу кожній дитині. Дзвінок містить ігри, вікторини та інтерактивні завдання. Це не тільки спілкування і підтримка, але й розвиток критичного мислення та емоційного інтелекту, емпатії, пам’яті, фантазії, мовного апарату, важливих звичок та навичок, а також отримання корисної інформації про навколишній світ+елементи загальноосвітньої програми! Протягом дзвінків дітки допомагають врятувати Морквинці її Казковий світ та стають справжніми Чарівниками, які вірять в добро, любов та дива!

Тільки 250 маленьких українців у будь-якій частині світу можуть прийняти участь.

То ж, відправляйте заявку просто зараз!

Проєкт впроваджується ГО «Мотивація. Можливості. Медіа»
За підтримки проєкта “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, який впроваджується компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

Почніть вводити, щоб побачити публікації, які ви шукаєте.
UK