ХТО МИ

Благодійний фонд "Мрію жити"

Допомога дітям

Фонд “Мрію жити” – некомерційна організація, яка почала свою діяльність ще у 2014 році. Вже понад 9 років наша команда працює в сфері благодійності та допомагає дітям з усіх куточків України. Раніше ми займалися виключно дітками з важкими захворюваннями. Але з 24 лютого 2022 року змінили спеціалізацію. Тепер намагаємось допомагати УСІМ дітям, які цього потребують. Також вводимо новий напрямок – допомога ЗСУ.

Благодійний фонд “Мрію жити” – це фонд, який не намагається створити собі яскраву хвалебну рекламу. Ми не займаємося самопіаром і подібними речами, щоб створити собі хороший і позитивний імідж, а робимо все можливе, щоб допомогти кожній дитині. Кожен наш співробітник вважає, що на всій земній кулі немає такої подяки і нагороди, ніж йде на поправку дитина і сяючі щасливі обличчя його рідних і близьких.

Принципи роботи

ПОВНА ПРОЗОРІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ

Ми не збираємо гроші на вулицях. Ми відправляємо потенційним і діючим меценатам копії всіх документів та пишемо офіційний лист-звернення із номерами телефонів батьків, лікарні. Ми надаємо повну звітність щодо надходження пожертвувань та використання грошових коштів ведеться на нашому сайті в розділі "Ми допомогли" і "Звіти".

РОБОТА ЗА ПОКЛИКОМ СЕРДЦЯ

Наша команда – це дружна сім’я, що складається з ентузіастів, які люблять свою роботу та прагнуть робити добро за покликом серця. Вдома наші співробітники - це турботливі і ніжні мами. З дому в офіс «Мрію жити» вони приходять сильними і знають, що у них все вийде. Робота кожного співробітника – це, в першу чергу, турбота і опіка над дітьми з обмеженими можливостями.